Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Targeted Medical Pharma, Inc. to notowana na giełdzie spółka z sektora żywienia medycznego z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, która opracowuje suplementy diety ( żywność medyczną) na bazie aminokwasów oraz inne produkty odżywcze przyjmowane doustnie na potrzeby długotrwałego postępowania w chorobach przewlekłych, w tym zespołach bólowych, neuropatiach obwodowych, nadciśnieniu, otyłości, zaburzeniach snu      i oddychania, alergiach i zaburzeniach poznawczych.

Firma produkuje 8 zastrzeżonych rodzajów suplementów diety (żywności medycznej w USA) na bazie aminokwasów oraz suplementy diety Grotrexa (Japonia), AppTrim (Japonia), Hypertensa™ Advanced i Clearwayz™. Każdy z tych produktów wykorzystuje Celowaną Technologię Komórkową - opatentowany przez firmę system dostarczania mikro-nutrientów, poprawiający wchłanianie i wykorzystywanie przez komórki aminokwasów, składników odżywczych i neuroprzekaźników. Produkty są wytwarzane w Stanach Zjednoczonych   i sprzedawane przez bezpośrednie kanały dystrybucji w USA, Japonii, Nowej Zelandii, na Ukrainie, w Rosji, w Chinach i od 2020 roku w Polsce. Obecnie firma współpracuje z organizacjami w Hongkongu, na Ukrainie, w Nowej Zelandii, Japonii i Rosji przy opracowywaniu i dystrybucji produktów stosując opatentowaną technologię składników podstawowych. Targeted Medical Pharma stale szuka nowych partnerów krajowych                            i międzynarodowych, aby opracowywać i prowadzić dystrybucję terapii farmakologicznych na bazie aminokwasów i składników odżywczych dla chorych, którzy nie tolerują niebezpiecznych działań niepożądanych niektórych terapii lekowych. Firma jest zaangażowana w zapewnienie długoterminowej wartości dla inwestorów poprzez utrzymanie zdyscyplinowanego nadzoru nad kosztami, optymalizację inwestycji kapitałowych oraz przestrzeganie najwyższych standardów ładu korporacyjnego.

Misja i wartości

Celem firmy Targeted Medical Pharma jest zapewnienie wartości poprzez nasze zaangażowanie w innowacje produktowe i kontrolowanie kosztów operacyjnych. Naszą misją jest doskonalenie możliwości leczenia dostępnych dla osób na całym świecie, zarówno chcących zachować zdrowie, jak i zmagających się ze schorzeniami przewlekłymi. Jesteśmy zaangażowani w opracowywanie zróżnicowanych opcji terapeutycznych dążąc do zmniejszenia kosztów finansowych i emocjonalnych szkodliwych działań niepożądanych niektórych terapii lekowych.

Podstawą naszego działania jest pięć zasad:

Rzetelność

Wymagamy najwyższych standardów etycznych od siebie samych i od innych. W kontaktach z naszymi klientami, dostawcami, pracownikami, udziałowcami oraz naszą szeroką społecznością pozostajemy uczciwi, otwarci i godni zaufania.

Innowacje

Zachęcamy do innowacji poprzez szeroko zakrojone inwestycje w technologie i ludzi. Zapewniając fundamenty dla konkurencyjności i rozwoju zapewniamy rentowność i przyszłe sukcesy.

Odpowiedzialność

Dążymy do bycia społecznie i etycznie odpowiedzialnym korporacyjnym obywatelem poprzez uczynienie naszym priorytetem jakości i bezpieczeństwa, ponieważ stale pracujemy nad podniesieniem wartości korporacyjnej na rzecz naszych udziałowców, pracowników i społeczności.

Przywództwo

Dążymy do zwiększenia uprawnień osób wokół nas poprzez edukację, współpracę oraz nagradzanie indywidualnych wysiłków. Naszym celem jest zapewnianie możliwości przywództwa pracownikom na wszystkich poziomach w organizacji.

Determinacja

Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć pozycję lidera w sektorze suplementów specjalistycznych (żywienia medycznego), dzięki naszemu silnemu skoncentrowaniu się na zadowoleniu klienta, bezpieczeństwie, skuteczności i stabilności. Celem naszych praktyk i procesów biznesowych jest promowanie zatrzymywania           i szczęścia pracowników i klientów.

Historia firmy

Targeted Medical Pharma Inc., (OTC: (TRGM) to założona w 1999 roku spółka biotechnologiczna z siedzibą w Los Angeles, która opracowuje żywność medyczną na potrzeby przywracania homeostazy (leczenia w USA) chorób przewlekłych, w tym zespołów bólowych, neuropatii obwodowej, nadciśnieniu, otyłości, zaburzeń snu         i oddychania. Firma produkuje również linię zastrzeżonych suplementów diety wspierających zdrowie i dobrostan.

Targeted Medical Pharma rozpoczęła obrót swoimi papierami wartościowymi w październiku 2012 roku, pod symbolem „TRGM" w Grupie rynkowej leków bez recepty, OTC Market and the Over-the-Counter Bulletin Board (OTCBB). Targeted Medical Pharma produkuje dziesięć zastrzeżonych produktów należących do żywności medycznej oraz opracowuje zastrzeżoną linię suplementów diety. Wspomniana żywność medyczna i systemy terapeutyczne są sprzedawane lekarzom i aptekom w całych Stanach Zjednoczonych i za granicą. Nasze zastrzeżone produkty to nowoczesne podejście do postępowania w przypadku niektórych dysfunkcji organizmu (stanów chorobowych), ukierunkowane na bezpieczeństwo i skuteczność bez szkodliwych działań niepożądanych towarzyszących tradycyjnym lekom na receptę w wysokich dawkach.

Firma Targeted Medical Pharma Inc. została założona w 1999 roku jako Targeted Medical Foods. Od 2001 roku firma prowadzi dystrybucję opatentowanej Żywności Medycznej i suplementów diety do lekarzy, aptek                 i pacjentów w Stanach Zjednoczonych. Pierwsze produkty Firmy były opracowywane w laboratorium prowadzącym badania nad układem krążenia. Niektóre wzorce zaburzeń autonomicznego układu nerwowego zaobserwowano w zapisie z długoterminowego badania elektrokardiograficznego (EKG). Te nietypowe wzorce odpowiadały określonym stanom chorobowym i były powiązane ze stanami, w przypadku których występuje podwyższone zapotrzebowanie żywieniowe charakterystyczne dla niektórych dysfunkcji (chorób - USA). W okresie pięciu lat naukowcy z Firmy stworzyli rozbudowaną bazę danych zawierającą artykuły publikowane w recenzowanych czasopismach medycznych i naukowych, która potwierdziła, że wspólnym zagrożeniem łączącym określone stany dysfunkcji (chorobowe) były różnorodne niedobory i zaburzenia równowagi neuroprzekaźników. Kolejnym wyzwaniem stało się wtedy zidentyfikowanie anatomicznej przyczyny niedoborów neuroprzekaźników oraz opracowanie interwencji, które zachęcą organizm do przywrócenia zdrowych poziomów neuroprzekaźników, co złagodzi objawy dysfunkcji (choroby).

W 1998 roku naukowcy z Firmy dołączyli do grupy badaczy z Southwestern Medical Center Uniwersytetu Stanu Teksas, podejmując próbę ustalenia podstawowych przyczyn syndromu wojny w Zatoce Perskiej, stanu charakteryzującego się niedoborem neuroprzekaźników. Po wielu latach testów i analiz wyniki badania pokazały, że to urazy w kluczowych regionach mózgu wiązały się z procesem chorobowym. Praca ta została opublikowana  w listopadzie 2004 roku w American Journal of Medicine.

Pierwszymi produktami opracowanymi na potrzeby chorych cierpiących na skutki narażenia na działanie substancji chemicznych były Sentra AM i Sentra PM. Wykorzystując analizę Zmienności Funkcji Serca jako odniesienie do pomiaru reakcji autonomicznego układu nerwowego na interwencje terapeutyczne opracowano pięcioetapowy proces, który rozwinął się w Celowaną Technologię Komórkową.

Dnia 10 kwietnia 2003 Physician Therapeutics zawarła z J Network, Inc ("JNT") umowę licencyjną obejmującą prawa do sprzedaży i marketingu sześciu zastrzeżonych produktów TCT należących do żywności medycznej. Podpisana umowa na wyłączność obejmuje produkcję przez Physician Therapeutics, spółkę zależną Targeted Medical Pharma Inc. oraz dystrybucję przez JNT na masową skalę marek znanych jako Lister V, Sentra AM, Sentra PM, AppTrim i Nutra Smokeless w Japonii.

W latach 2008, 2009, 2010 i 2011 Firma zakończyła różnorodne podwójnie zaślepione kontrolowane placebo badania kliniczne żywności medycznej stosowanej w leczeniu bólu oraz zaburzeń snu i poznawczych. Wspomniane badania wykazały skuteczność żywności medycznej podawanej jako samodzielny środek (lek USA) oraz jako terapia uzupełniająca dla leków w niskich dawkach, pozwalając leczyć choroby bez szkodliwych działań niepożądanych. Zastrzeżona linia Żywności Medycznej Physician Therapeutics jest wyjątkowa na obecnym rynku Żywności Medycznej, ponieważ ma wyjątkową zdolność zapewniania efektów farmakologicznych i leczenia objawów chorób.

Od 2008 roku Firma opublikowała pięć badań klinicznych w recenzowanych czasopismach oraz przedstawiła dane na wielu konferencjach w całych Stanach Zjednoczonych.

W 2013 roku Firma rozpoczęła opracowywanie wielu nowych produktów. Firma wydała wstępne dane dotyczące swojego zastrzeżonego preparatu stymulującego czerwone ciałka krwi. Preparat ten to doustny system stymulujący erytrocyty (ESS) na bazie aminokwasów przeznaczony do leczenia przewlekłej niedokrwistości. Celem ESS jest stymulowanie komórek progenitorowych w szpiku kostnym. Pod koniec 2013 roku Firma ogłosiła pozytywne wyniki z badania obserwacyjnego nad postępowaniem dietetycznym przy zaburzeniach ze spektrum autyzmu i planuje rozpocząć formalne badanie w 2014roku.

W listopadzie 2013 roku firma wprowadziła na rynek Clearwayz, suplement diety wspierający zdrowie zatok oraz funkcję płuc i układu odpornościowego. We wrześniu i październiku 2014 roku firma opublikowała nowe dane dotyczące leczenia zarówno dolegliwości bólowych dolnego odcinka kręgosłupa, jak i zespołu stresu pourazowego (PTSD). W badaniu bezpośrednio porównującym różne leki (tzw. head-to-head), opublikowanym w American Journal of Therapeutics, w którym porównywano Theramine z Ibuprofenem, Theramine okazała się skuteczniejsza w leczeniu bólu kręgosłupa i stanu zapalnego niż sam Ibuprofen. W omawianym podwójnie zaślepionym badaniu wieloośrodkowym wykazano, że Theramine zmniejsza stan zapalny skuteczniej niż Ibuprofen, co potwierdziły pomiary CRP i IL-6. Wyniki te potwierdzają wcześniejsze badania, w których porównywano Naproxen z Theraminą w podobnej populacji chorych.

W oddzielnej publikacji zamieszczonej w The Journal of Central Nervous System Disease, Firma opublikowała nowe dane dotyczące leczenia PTSD u weteranów wojennych z zastosowaniem żywności medycznej Sentra AM i Sentra PM. W omawianym badaniu uczestnicy przyjmujący przez 30 dni Sentra AM i Sentra PM podawali zmniejszenie objawów PTSD o 27% oraz 57% wzrost oceny swojego zdrowia psychicznego.

 

 

Preparat wspierający organizm w walce z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi i stanami zapalnymi Theramine® 120 kapsułek

Preparat wspierający organizm w walce z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi i stanami zapalnymi Theramine® 120 kapsułek
Preparat wspierający organizm w walce z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi i stanami zapalnymi Theramine® 120 kapsułek

Theramine® (producent: Targeted Medical Pharma, Inc.) to specjalnie opracowana mieszanka aminokwasów, substancji roślinnych i innych naturalnych  składników, która uzupełnia niedobory składników odżywczych i zwiększone wymagania żywieniowe związane z zespołami bólowymi: mięśni, pleców, stawów, neuropatycznymi. Theramine pomaga przywrócić neuroprzekaźniki zaangażowane w proces zwalczania bólu i stanu zapalnego.

 • Zawiera naturalne składniki
 • Opatentowana : Celowana Technologia Komórkowa wspomaga proces wychwytu i wykorzystania przez komórki prekursorów neuroprzekaźników niezbędnych do ograniczenia odczuwania bólu oraz  stanu zapalnego
 • Bezpieczne wsparcie przy leczeniu NLPZ w infekcjach  wirusowych
 • Może być spożywany w długim okresie czasu
 • Brak znanych przeciwwskazań
 • Należy spożywać 30 minut przed jedzeniem lub 1h po posiłku- lepsze wchłanianie
 • Theramine - ulotka

 

Dostępność: brak towaru

Cena:

199,00 zł

zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy

Preparat na przywrócenie prawidłowego snu GABAdone® 60 kapsułek

Preparat na przywrócenie prawidłowego snu GABAdone® 60 kapsułek
Preparat na przywrócenie prawidłowego snu GABAdone® 60 kapsułek

GABAdone® (producent: Targeted Madical Pharma, Inc.) do stosowania dietetycznego w przypadku zaburzeń snu związanych ze stanami lękowymi

 • Lepsza latencja snu
 • Lepszy sen regeneracyjny
 • Do samodzielnego stosowania
 • Nie jest środkiem nasennym
 • Należy spożywać 1h po posiłku
 • GABAdone - ulotka

Dostępność: brak towaru

Cena:

165,00 zł

zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy

Preparat wspierający swobodne oddychanie oraz odporność Clearwayz® 30 kapsułek

Preparat wspierający swobodne oddychanie oraz odporność Clearwayz® 30 kapsułek
Preparat wspierający swobodne oddychanie oraz odporność Clearwayz® 30 kapsułek

Clearwayz® ( producent: Targeted Madical Pharma, Inc.) opatentowany preparat na bazie aminokwasów wspierający prawidłowe funkcjonowanie zatok, płuc i układu odpornościowego w okresach nasilenia alergii, przeziębień, grypy i infekcji  wirusowych. Ułatwia oddychanie.

 • Wytwarzany w zakładzie z certyfikatem cGMP i NSF
 • Wspiera działanie przeciwutleniające i aktywność układu oddechowego
 • Wspiera prawidłową reakcję układu odpornościowego
 • Wspiera optymalną aktywność zatok - produkcję wydzieliny śluzowej i jej wydzielanie
 • Spożycie nie powoduje senności
 • Nie przyśpiesza tętna ani nie podnosi ciśnienia krwi
 • Spożywać 30 min przed jedzeniem lub 1h po posiłku w celu lepszego wchłaniania aminokwasów
 • Clearwayz- ulotka

Dostępność: brak towaru

Cena:

120,00 zł

zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy

Preparat wspierający układ nerwowy w neuroprzekaźniki Sentra AM® 60 kapsułek

Preparat wspierający układ nerwowy w neuroprzekaźniki Sentra AM® 60 kapsułek
Preparat wspierający układ nerwowy w neuroprzekaźniki Sentra AM® 60 kapsułek

Sentra AM® (producent: Targeted Medical Pharma, Inc.) dietetyczne wsparcie w przypadku zmęczenia               i zaburzeń poznawczych

 • Wspiera poprawę funkcji poznawczych - przywrócenie poziomu aminokwasów może pomóc poprawić czujność psychiczną
 • Wspiera przywrócenie równowagi układu nerwowego - zastąpienie kluczowych neuroprzekaźników wymaganych podczas funkcjonowania układu nerwowego w ciągu dnia
 • Bezpieczny i skuteczny - sprawdzone klinicznie składniki powszechnie uważane za bezpieczne
 • Opatentowana technologia poprawiająca wychwyt i przekształcenie aminokwasów w neuroprzekaźniki
 • Zawiera naturalne aminokwasy - paliwo potrzebne układowi nerwowemu
 • Wspiera pamięć
 • Sentra AM-ulotka

Dostępność: brak towaru

Cena:

165,00 zł

zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy

Preparat wspierający zdrowie stawów, ścięgien, wiązadeł i powięzi Trepadone® 120 kapsułek

Preparat wspierający zdrowie stawów, ścięgien, wiązadeł i powięzi Trepadone® 120 kapsułek
Preparat wspierający zdrowie stawów, ścięgien, wiązadeł i powięzi Trepadone® 120 kapsułek

Trepadone® (producent:Targeted Medical Pharma, Inc.) to specjalnie opracowany środek dietetyczny służący do zaspokojenia zwiększonego zapotrzebowania na aminokwasy i składniki odżywcze w przypadku problemów  ze stawami i ścięgnami ( również po urazach)

 • Pomaga zachować prawidłową strukturę i funkcje stawów oraz ich kondycję
 • Pomaga przywrócić prawidłowy poziom neuroprzekaźników (odpowiadają za zmniejszenie dolegliwości bólowych i stanu zapalnego)
 • Zawiera naturalne składniki - siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny oraz standaryzowane wyciągi roślinne
 • Dobrana kompozycja aminokwasów i przeciwutleniaczy
 • Może być spożywany w długim okresie czasu
 • Brak znanych przeciwwskazań
 • Należy spożywać dwa razy dziennie 30 minut przed jedzeniem lub 1h po posiłku ( lepsze wchłanianie)
 • Trepadone-ulotka

 

Dostępność: brak towaru

Cena:

199,00 zł

zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl