Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Suplementy na zaburzenia snu

Prawidłowy sen jest bardzo istotny w życiu każdego człowieka. Jego zaburzenia mogą być związane ze stresującą pracą, a także nieodpowiednią dietą. Podczas spania organizm ludzki odpoczywa, dzięki czemu człowiek budzi się wypoczęty i pełny energii. Dorosła osoba powinna spać w nocy od 6 do 8 godzin. Problemy związane z zasypianiem mogą wpływać na skrócenie tego czasu, co z kolei wywołuje liczne problemy zdrowotne. Nieprawidłowy sen może prowadzić nawet do otyłości, cukrzycy, a także pogorszenia zdrowia psychicznego. Z tego powodu w naszej ofercie umieściliśmy suplementy na zaburzenia snu, poprawiające jego jakość. Pomagają one w przypadku zaburzeń snu, które są związane również ze stanami lękowymi.

Kto powinien przyjmować suplementy na zaburzenia snu?

Znajdujące się na naszej stronie suplementy na zaburzenia snu to odpowiednia propozycja dla osób cierpiących na bezsenność. Takie problemy bardzo często mają osoby, które zmagają się z dużym stresem w pracy. Do zaburzeń snu może doprowadzić również intensywna praca fizyczna lub umysłowa. Oferowane suplementy są pomocne także w przypadku zmian stref czasowych. Pomagają w zasypianiu i utrzymaniu prawidłowego snu. Ponadto niwelują oznaki osłabienia i zmęczenia. Zawierają w swoim składzie naturalne składniki, dzięki którym możliwe jest wyeliminowanie zaburzeń związanych ze snem. W przypadku przyjmowania innych lekarstw zalecamy kontakt z lekarzem przed zakupem suplementów diety.

Preparat na przywrócenie prawidłowego snu GABAdone® 60 kapsułek

Preparat na przywrócenie prawidłowego snu GABAdone® 60 kapsułek
Preparat na przywrócenie prawidłowego snu GABAdone® 60 kapsułek

GABAdone® (producent: Targeted Madical Pharma, Inc.) do stosowania dietetycznego w przypadku zaburzeń snu związanych ze stanami lękowymi

  • Lepsza latencja snu
  • Lepszy sen regeneracyjny
  • Do samodzielnego stosowania
  • Nie jest środkiem nasennym
  • Należy spożywać 1h po posiłku
  • GABAdone - ulotka

Dostępność: brak towaru

Cena:

165,00 zł

zawiera 8.00% VAT, bez kosztów dostawy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl