Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Maseczki ochronne a swobodne oddychanie

0

Maseczki ochronne a swoboda oddychania - jak możemy sobie pomóc?

Chciałbym podzielić się z Wami moimi  przemyśleniami co do używania maseczek. Jak już wiecie, noszenie masek może być dość niewygodne i może utrudniać swobodne oddychanie (zwiększać poziom CO2, zwłaszcza podczas długotrwałego noszenia). Dotyczy to zwłaszcza osób używających masek długoterminowych (N95) wykorzystujących je z powodu wykonywanego zawodu (np. służba zdrowia, praca w pomieszczeniach gdzie przekroczone są normy czystości powietrza), czy też stosowanych z powodu sytuacji (np. podróż samolotem, pociągiem, autobusem, długotrwałe zakupy itp.) 

Zobacz opinie o Clearwayz na Amazon >> 

Wydaje się, że polegając na opinii recenzenta Amazon o Clearwayz, który mógł znaleźć nowe zastosowanie jako produkt poprawiający oddychanie dla użytkowników masek długoterminowych np. N95.

Uwaga: takie zastosowanie może być bardzo przydatne w każdej placówce medycznej, zawodzie lub sytuacjach (np. podróż samolotami, pociągami lub autobusami), które wymagają długotrwałego używania maski. Może też być szczególnie przydatna dla każdego, kto ma zdiagnozowane POChP lub astmę i wymaga użycia maski. Możesz spróbować Clearwayz samemu, aby sprawdzić, czy pomaga ci to w oddychaniu podczas noszenia maski >>

Pamiętaj - nie powinno być wymówki dla noszenia maseczki ochronnej, czy zasłony ust i nosa zgodnie z obowiązującym prawem miejscowym.

Jeśli chodzi o nakrycia twarzy z materiału (kupione w sklepie lub wykonane ręcznie), istnieje jeszcze mniejsze ryzyko problemów z oddychaniem i zdecydowanie nie jest to wymówka, by wyjść bez nich. Upewnij się, że maska zakrywa nos i usta, ale jest luźna, a nie tak ciasna, że naprawdę nie możesz oddychać. Jeśli nadal masz wrażenie, że drogi oddechowe są odcięte, rozważ inne możliwe przyczyny, takie jak napad paniki, który może wywołać nagłe uczucie duszności czy  duszenia. 

No i najważniejsze spróbuj Clearwayz >>

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl